cookies

sobota, 7 grudnia 2013

Zaczarowana Latarenka oświetla pomieszczenia ;-)Kochani, w związku z ogromnym deficytem światła, który ostatnio odczuwamy, postanowiłyśmy trochę rozjaśnić nasze życie. Dlatego zamieszczamy dziś post o lampach i oświetleniu.
Na pewno pamiętacie, że światło również buduje atmosferę wnętrza. Jest wręcz jednym z kluczowych elementów. Wniosek z tego, że oświetlenie musi być nie tylko funkcjonalne ale i pasować do pomieszczenia. Pomysłowe oświetlenie może nadać np. oryginalny i kompletnie niepowtarzalny charakter naszemu mieszkaniu. A przecież wszyscy lubimy się chociaż trochę wyróżniać...Mały przegląd propozycji oświetleniowych, które udało nam się znaleźć m.in. na pinterest.com

* Lampki - nocne, na biurko i różne takie. Tu mamy naprawdę spory wybór.

 
 
 
* Główne oświetlenie w pomieszczeniu (czyli tzw. górne światło) też nie musi być nudne. Możemy funkcjonalność połączyć z designerskim wyglądam. A może zrobimy coś sami? Taka samodzielnie wykonana lampa na pewno przykuje uwagę każdego gościa.
  
  

    * Lampki choinkowe też mogą zagościć w naszym mieszkaniu na dłużej. Może dzięki temu świąteczny nastrój zostanie z nami na cały rok?* Latarenki, świeczniki i świece - to oczywiście nasza ulubiona forma oświetlenia. Tania, ekologiczna, a do tego jest w stanie każde wnętrze przemienić w czarodziejską krainę...
Mamy nadzieję, że trochę zainspirowałyśmy Was tymi zdjęciami. A, że kilka długich, szarych i ponurych wieczorów przed nami, zatem do dzieła! Wprowadźmy trochę światła do każdego pomieszczenia ;-)

Wasza Zaczarowana Latarenka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz